Oro kondicionavimas

ORO KONDICIONAVIMAS

Oro kondicionavimas – tai technologinis procesas, kurio pagalba galima kontroliuoti norimos aplinkos temperatūrą. Proceso rezultatas – patalpoje gaunama kontroliuojama temperatūra, kontroliuojamas oro drėgnumas bei švarumas. Taigi – Jūs jau sugalvojote įsigyti kondicionierių. Visų pirma reikia atkreipti dėmesį, kad tai yra sudėtingas technologinis įrenginys, kuris dar reikalauja kvalifikuoto ir kokybiško montažo bei kokybišku montavimo medžiagų.

 

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą, o tai pasiekiama be skersvėjų ir triukšmo bei minimaliomis sąnaudomis.
Kas norėtų jausti oro gaivą parduotuvėje, kavinėje, restorane, viešbutyje ar savo namuose ypatingai karštą vasaros dieną? Užtikriname, kad mūsų oro kondicionieriai padės Jums tai pajusti.
Oro kondicionavimo sistema leis Jums jaustis aktyvesniu, kūrybingesniu ir darbingesniu ištisus metus!

 

Mes siūlome gaminius ir paslaugas, teikiame aukštos kokybės oro kondicionavimo sistemas. Vienas svarbiausių žmonijos tikslų yra harmonijos su mus supančia gamta užtikrinimas. Kondicionerių gamintojai naudoja naujausias technologijas tam, kad sumažintų globalinį klimato atšilimą ir apsaugotų ozono sluoksnį.

Mes montuojame tik tokius kondicionierius, kurie užpildyti ekologiškai švariu freonu ir sunaudoja mažai elektros energijos:

     Sieniniai oro kondicionieriai/Šaldymo galingumas 2-10 kW

     Universalūs konsoliniai/lubiniai oro kondicionieriai/Šaldymo galingumas 3,5-11 kW

     Kasetiniai oro kondicionieriai/Šaldymo galingumas 5-14 kW

     Kanaliniai oro kondicionieriai/Šaldymo galingumas 2,5-16 kW

     VRV-daugiazonės oro kondicionavimo sistemos/Šaldymo galingumas 14-84 kW

 

Visada rasime geriausią kainos ir kokybės santykį, pagal kiekvieno kliento pageidavimą ir norus.