Ekologiškos šildymo sitemos

Iškastinio kuro naudojimas ne tik labai teršia aplinką, tačiau yra itin brangus bei turi tendenciją brangti ateityje. Ko gero jis brangs ir toliau. Atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių šildymo sistemų (šilumos siurblių, saulės kolektorių, automatizuotų biomasės katilų) eksploatacinės išlaidos yra vienos mažiausių. Pažangiausias šildymo technologijas galima lengvai integruoti į esamą šildymo sistemą. Net ir nežymiai patobulinta šildymo sistema, sumontuoti papildomi termostatai, bei kita energiją taupanti įranga, kartais atsiperka greičiau nei per vieną šildymo sezoną.

Panaudojus šiuolaikinę biomasės įrangą galima pasigaminti žymiai pigesnės energijos nei iškastinis kuras ir į atmosferą išmesti keliasdešimt kartų mažiau teršalų, lėšos skirtos kuro pirkimui pasilieka Lietuvoje ir yra sukuriamos naujos darbo vietos.

​Automatizuoti šilumos punktai

Siūlome jums platų šildymo produktų pasirinkimą įvairioms šildymo sistemoms. Šildymo produktų grupę sudaro radiatorių termostatai, automatiniai reguliatoriai elektroniniai valdikliai, taip pat degikliai bei jų komponentai katilams. Siūlome jums tiesioginio veikimo šildymo reguliatorius bei elektroninius valdiklius šildymo sistemoms. Jūs turite galimybę pasirinkti būtent tą produkto tipą, kuris pilnai atitiktų jūsų sistemos reikalavimus.

Produktai: termostatai radiatoriams ir rankšluoščių džiovintuvams, kambario termostatai, grindų šildymo reguliatoriai, klimato kontrolė, elektroniniai valdikliai, PI reguliatoriai, vožtuvai su pavara, rutuliniai vožtuvai, slėgio srauto reguliatoriai, temperatūros reguliatoriai, balansiniai ventiliai, šilumokaičiai.

Saulės kolektoriai, saulės baterijos, šilumos siurbliai

​Šiluma, kurią išspinduliuoja saulė, gali būti naudojama karšto vandens gamybai ir pastatų šildymui. Pirmuoju atveju reikalingi įrenginiai - saulės kolektoriai, kurie absorbuoja ir nukreipia saulės šiumą į karšto vandens gamybos sistemą.

Nors Lietuva ir nėra tas kraštas kuriame ištisus metus šviečia saulė, tačiau, remiantis duomenimis saulė saulės tikrai pakankakarštam vandeniui paruošti. Šilumos gavybai nebūtina, kad nuolat šviestų saulė. Tuo galima įsitikinti debesuotą dieną atsisėdus į automobilį: automobilio salone vistiek būna tvanku. Saulės kolektoriai veikia labai panašiai: šilumos užteks ir jums. Žinoma, jei ant jūsų stogo efektyvūs kolektoriai, galintys panaudoti menkiausią saulės spindulėlį.

Šilumos siurbliai siurbia saulės energiją susikaupusią ore, vandenyje ir paviršiuose iki 150 m. žemės plotuose. Saulės kolektoriai gamina "žalią" šiluminę energiją nei dyzelinis kuras ar dujos.

Papraščiausias būdas paversti saulės energiją į elektros energiją yra saulės baterijų naudojimas. Saulės baterija/elementas - tai prietaisas, saulės išspinduliuotą energiją (šviesą) tiesiogiai verčiantis į elektros energiją. Saulės elementų elektros energijos sistemos yra neteršenčios aplinkos, nereikalaujančios priežiūros ir ilgaamžės.

​Šildymo kabelių sistemos. Grindinis šildymas

Šiltas oras visada kyla į viršų. Šis paprastas teiginys paaiškina, kodėl grindinis šildymas užtikrina didesnį šilumos komfortą, negu, kad tradicinė sistema su ant sienos kabinamais radiatoriais. Radiatorius sušildo orą galvos aukštyje ir sąlygoja stiprų oro judėjimą lubų link. Natūraliai atvėsęs, oras leidžiasi žemyn, sukeldamas šalto skersvėjo jausmą pėdų auštyje. Patalpoje atsiranda dideli temperatūrų skirtumai. Skirtingai nuo tradicinių sprendimo būdų, grindinio šildymo sistema DEVI užtikrina komforto temperatūrą tiek pėdų, tiek ir galvos aukštyje. Grindų paviršiaus skleidžiama šiluma sukelia vien tik silpnai jaučiamą oro judėjimą į viršų, o tai labai sumažina dulkių, sukeliančių alergiją ir astmos požymių pasireiškimą, judėjimą. 

Jeigu jus domina energijos taupymas UAB "BREMENA" gali suprojektuoti, sukomplektuot ir įrengti ekonomiškas katilines ir šildymo sistemas.